Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Zaloguj się
www.magazynpilkarski.pl FANS GAME Na czym polega gra?

Na czym polega Fans Game?

Cel gry
Celem gry jest wyłonienie klubu posiadającego najlepszych kibiców w Polsce i w poszczególnych ligach.
fans_game_ESPN
Liga kibiców i klubowy ranking

Ranking drużyn tworzony jest w oparciu o aktualne przepisy PZPN na podstawie pojedynków rozgrywanych przy okazji każdej ligowej kolejki. Wpływ na wynik pojedynku mają użytkownicy, którzy w niej aktywnie uczestniczą i zdobywają dla swojego klubu punkty (m.in. za obecność podczas relacji, wystrzelenie rac czy wywieszenie szalików lub sektorówek). Pojedynki kibiców są dostępne po wejściu do terminarzy (np. Ekstraklasy) lub w relacjach live - jeśli te spotkania są na żywo.


Jak uczestniczyć w pojedynku kibiców?

Aby uczestniczyć w pojedynku kibiców musisz się zarejestrować i zalogować, a następnie w swoim profilu wybrać swój ukochany zespół (*Zmiana ulubionej drużyny jest możliwa raz na 30 dni)) oraz te, za którymi nie przepadasz. Po zapisaniu danych stajesz się piknikiem i możesz uczestniczyć aktywnie  pojedynku kibiców. Znajdziesz ją w terminarzu lub - w przypadku relacji na żywo z meczu piłkarskiego - będzie się ona wyświetlać w relacji live. Od tego momentu zdobywasz punkty reputacji dla siebie i dla klubu, a także możesz dodawać punkty w relacjach swoich przyjaciół (tzw. zgody) oraz odejmować je swoim wrogom (kosy).

Gra polega na tym, aby kibice zdobywali jak najwięcej punktów dla swoich drużyn, a co za tym idzie również dla siebie. Poniżej kilka przykładów, jak możesz zdobyć punkty reputacji:
- za zalogowanie się i uczestnictwo w pojedynku kibiców + 5pkt*
- za dodanie komentarza do artykułu + 1 pkt *
- za obecność na portalu + 1 pkt dziennie*

* Szczegółowy regulamin przyznawania punktów jest dostępny tutaj.
* Zmiana ulubionej drużyny jest możliwa raz na 30 dni

Kiedy rozgrywane są pojedynki kibiców?

Pojedynki kibiców rozgrywane są analogicznie do spotkań ligowych rozgrywanych przez dany klub. Obowiązuje zasada, że pojedynek kibiców rozpoczyna się 24 godziny przed planowaną godziną rozpoczęcia meczu i kończy po 24 godzinach od rozpoczęcia meczu.

Podczas pojedynku kibiców użytkownicy zbierają dla swoich drużyn punkty, które po zakończeniu spotkania są sumowane i na ich podstawie określany jest zwycięzca oraz przegrany lub remis. Przydział punktów regulują aktualne przepisy PZPN.

Szczegółowe zasady przydziału punktów znajdują się tutaj.
Regulamin gry dostępny jest tutaj.

Nie czekaj dłużej - zarejestruj się i wejdź do świata kibiców!

Rejestracja Zaloguj się Zagraj w FAN'S GAME!