Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Zaloguj się
www.magazynpilkarski.pl Piłka nożna

Milowy krok Strumyka

Niedziela, 19 Czerwiec 2011 09:15
Milowy krok Strumyka

W szlagierze IV ligi gr. podkarpackiej Strumyk okazał się lepszy od aspirujących do awansu Czarnych. Zwycięstwo malawianom zapewnili: Wiktor Solarz i kończący karierę Maciej Dziwisz. Po ich bramkach gospodarze pokonali rywali (2:1).


Początkowe minuty spotkania należały jednak do gości. Okazje do strzelania gola mieli: Robert Szalony i Rafał Grzesiak. Czujny w bramce był jednak Krystian Migut i gospodarzom udało się utrzymać bezbramkowy remis.


W przerwie musiało dojść do prawdziwie męskiej rozmowy w szatni Strumyka, gdyż malawianie wyszli na drugą połowę odmienieni. Huraganowe ataki zaowocowały dwoma bramkami dla gospodarzy na początku odsłony i musiało minąć trochę czasu zanim Czarni otrząsnęli się po tak ciężkim ciosie.


Pomógł im w tym wydatnie gracz Strumyka - Sebastian Kłeczek, który w 67 minucie pokonał własnego bramkarza. Od tego momentu jaślanie przejęli inicjatywę, mieli kilka okazji do strzelenia gola na remis, ale znów nieskuteczni byli: Szalony i Grzesiak. Dobrej okazji nie wykorzystał także Wojciech Dziedzic i mecz skończył się zwycięstwem gospodarzy (2:1).

 

Strumyk Malawa – Czarni Jasło 2:1 (0:0)

 

Bramki: Solarz (48), Dziwisz (49) – Kłeczek (67 samobójcza)


Źródło: www.nowiny24.pl

Zagraj w nową zabawę typerską. Powalcz o konsolę i gry piłkarskie!

Ilość komentarzy: 0  | dodaj swój komentarz: Oceń: oceń na 1 oceń na 2 oceń na 3 oceń na 4 oceń na 5     Ocena średnia: 4478589.46  
 
Tytuł:
Treść:
CAPTCHA Image
Przepisz kod z obrazka

 

 

Pozostałe aktualności
Futbol polski

Redakcja Magazynu Piłkarskiego