Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Zaloguj się

Feta w Zaczerniu

Niedziela, 19 Czerwiec 2011 13:25

Aby awansować do trzeciej ligi bez oglądania się na wyniki innych konkurentów, Limblach potrzebował zwycięstwa nad Żurawianką. W obecności licznie zgromadzonych fanów, gracze Jakuba Słomskiego pewnie pokonali gości (4:0) i mogli oddać się hucznemu świętowaniu sukcesu.

Już jedna z pierwszych akcji meczu przyniosła gospodarzom rzut karny. Po faulu na Krzysztofie Blimie jedenastkę na bramkę zamienił sam poszkodowany.

Po objęciu prowadzenia Limblach zdecydowanie zmniejszył tempo, spokojnie kontrolując wynik spotkania. Z niemrawych ataków Żurawianki na uwagę zasłużyła jedynie akcja Jakuba Sowy z końcówki pierwszej połowy.

Po przerwie spotkanie nadal nie zachwycało, choć aktywniejsi byli gospodarze. W ostatnim kwadransie lider rozgrywek udowodnił jednak, że to on w perspektywie całego sezonu najbardziej zasłużył na awans.

Gola na (2:0) w 77 minucie zdobył Paweł Adamczyk, a w końcówce na listę strzelców wpisali się jeszcze, ponownie Blim oraz Adam Bukała. Pewne zwycięstwo stało się faktem, a radości miejscowych fanów nie było końca. Zaczernie awansowało do trzeciej ligi lubelsko-podkarpackiej!

LIMBLACH ZACZERNIE – ŻURAWIANKA 4-0 (1-0)

Bramki: Blim (2, 90), Adamczyk (77), Bukała (90).

LIMBLACH: Kukulski – Dynia, Polak, Róg, Blim, Ciuła (55. Bukała), Pilecki (65. Brzychczy), Szyszka, Brogowski, Weres (84. Smężeń), Adamczyk (81. Ziobro).

ŻURAWIANKA: Cisek (88. Pstrąg) – M. Bąk, Mach, Gorczyca, Biały, Gerda, Klepacki, Pilawa (66. Gierczak), Tyrawski, Grad (29. Gałuszka), Sowa (75. Kordasz).

SĘDZIOWALI: Piotr Chudy oraz Piotr Mazur i Gabriel Czapla (Dębica). ŻÓŁTE KARTKI: Ciuła - Biały. WIDZÓW 350.

Zagraj w nową zabawę typerską. Powalcz o konsolę i gry piłkarskie!

Ilość komentarzy: 0  | dodaj swój komentarz: Oceń: oceń na 1 oceń na 2 oceń na 3 oceń na 4 oceń na 5     Ocena średnia: 2.89