Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Zaloguj się
www.magazynpilkarski.pl Piłka nożna

Outsider pokonał Pilicę

Poniedziałek, 20 Czerwiec 2011 16:50
Outsider pokonał Pilicę
Piłkarze ze Skórca mile zaskoczyli swoich kibiców. Wygrali na pożegnanie IV ligi z rewelacją wiosny, Pilicą. Białobrzeżanie byli myślami wyraźnie na letnich urlopach i zaprzepaścili szansę na samodzielne mistrzostwo rundy wiosennej.

Pilica zagrała w dość osłabionym składzie, ale i tak wydawało się, że  kontroluje przebieg wypadków na boisku.  W 1. połowie idealną sytuację bramkową zmarnował Jarosław Karolewski.

Tuż po powrocie z szatni goście dopięli swego. Po faulu w polu karnym na Adrianie Krupie sędzia podyktował rzut karny, a protestującemu obrońcy Naprzodu pokł czerwoną kartkę. Piłkę z 11 metrów w bramce umieścił Karol Stępniewski.

Po zdobyciu gola grająca w przewadze Pilica wytraciła impet. Zupełnie odmiennie zachowali się gospodarze. Ruszyli do ataku i 2 gole Doriana Zająca dały im zwycięstwo. Niezwykłej urody była 2 bramka. Zając trafił z 30 metrów do opuszczonej przez golkipera bramki.

Przegrana Pilicy sprawiła, że w tabeli rundy wiosennej białobrzeżan dogoniła Mszczonowianka. Oba zespoły zgromadziły wiosną po 32 punkty.


Naprzód Skórzec - Pilica  2:1 (0:0)
Gole:
49.Stępniewski (k) - 65.(k), 76. Zając x2Źródło: Magazyn Piłkarski

Zagraj w nową zabawę typerską. Powalcz o konsolę i gry piłkarskie!

Ilość komentarzy: 0  | dodaj swój komentarz: Oceń: oceń na 1 oceń na 2 oceń na 3 oceń na 4 oceń na 5     Ocena średnia: 6279191.95  
 
Tytuł:
Treść:
CAPTCHA Image
Przepisz kod z obrazka

 

 

Pozostałe aktualności
Futbol polski

Redakcja Magazynu Piłkarskiego