Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Zaloguj się
www.magazynpilkarski.pl Piłka nożna

Kolejne starcie w barażach

Środa, 22 Czerwiec 2011 23:38
Kolejne starcie w barażach
Fot. Magazyn Piłkarski
KKS Włókniarz Kalisz rozegrał swoje drugie spotkanie barażowe o IV ligę. Po ostatniej porażce w rzutach karnych z GKS-em Krzemieniewo w środę rywalem Włókniarza była drużyna Kasztelanii Brudzew, która także okazała się lepsza od rywala w rzutach karnych przez co Włókniarz stracił szanse na awans.

W środę w Turku został rozegrany drugi baraż o IV ligę. Tym razem na bosku zagrały KKS Włókniarz Kalisz i Kasztelania Brudzew. Po ostatniej porażce Włókniarz musiał dzisiaj pokonać Kasztelanię aby myśleć o awansie. Cel nie został osiągnięty i po raz drugi piłkarze z Kalisza schodzili przegrani po serii rzutów karnych. Tym samym Włókniarz stracił szanse na awans do IV ligi.

Kasztelania Brudzew - KKS Włókniarz Kalisz 0:0 karne 4:1

Ostatni baraż o awans do IV ligi wielkopolskiej grupy południowej zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę w Garzynie. GKS Krzemieniewo zmierzy się z Kasztelanią Brudzew. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Źródło: JarderSport

Zagraj w nową zabawę typerską. Powalcz o konsolę i gry piłkarskie!

Ilość komentarzy: 0  | dodaj swój komentarz: Oceń: oceń na 1 oceń na 2 oceń na 3 oceń na 4 oceń na 5     Ocena średnia: 5125259.3  
 
Tytuł:
Treść:
CAPTCHA Image
Przepisz kod z obrazka

 

 

Pozostałe aktualności
Futbol polski

Redakcja Magazynu Piłkarskiego