Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Zaloguj się

Wulkan w IV lidze

Czwartek, 23 Czerwiec 2011 16:18
Wulkan Windoor dotrzymał kroku KS  Warka i  tak jak mistrz radomskiej ligi okręgowej zagra jesienią po roku przerwy ponownie w południowej grupie IV ligi. Zakrzewianie wygrali drugi mecz barażowy w Warszawie.

Wygrana 1-0 u siebie dawała Wulkanowi większy spokój w  rewanżu.  Już w 4' Tomasz Turczyk dokończył dzieła rozpoczętego w sobotę. To on był autorem zwycięskiego gola w Potworowie. W Warszawie z zimną krwią otworzył wynik rewanżu.

Tuż po wznowieniu gry prowadzenie gości podwyższył głową najniższy na boisku  Wojciech Krajewski. W tym momencie losy barażu zostały przesądzone. Olimpia, aby awansować musiała strzelić aż 4 gole. Ostatecznie jedynie Tomasz Dąbrowski zaliczył honorowe trafienie. Po 90. minutach wystrzeliły szampany i zakrzewianie rozpoczęli taniec radości.

Wulkan powraca na boiska połudnowej grupy IV ligi zaledwie po roku przerwy. Jego kibice mają nadzieję, że tym razem pobyt w tej klasie  rozgrywkowej potrwa dłużej.

Olimpia Warszawa - Wulkan Zakrzew 1-2 (0-1)