Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Zaloguj się
www.magazynpilkarski.pl Piłka nożna

Mecz przegranych

Sobota, 25 Czerwiec 2011 13:26
Mecz przegranych

Jeszcze nie tak dawno mogłoby się wydawać iż kluczowym spotkaniem decydującym o awansie do trzeciej ligi, będzie mecz Czarnych Jasło z Wisłoką Dębica. Tym czasem obie ekipy swoje szanse zaprzepaściły wcześniej.


Pierwsze kolejki czerwca były bardzo udane dla graczy trenera Jerzego Daniłły. Czarni najpierw uporali się z Sokołem Nisko, potem u siebie pokonali Stal i pojawiła się realna szansa na awans. O wszystkim zadecydować miało spotkanie ze Strumykiem Malawa.

 

W nim pomimo tego, iż jaślanie przeważali i stwarzali sobie dogodne szanse do strzelania bramek, po końcowym gwizdku schodzili z boiska pokonani. Po golach Solarza i Dziwisza murowany kandydat do awansu stracił szanse na grę w wyższej klasie rozgrywkowej.

 

Podobnie przedstawiają się losy Wisłoki, która uległa najgroźniejszym rywalom z tabeli. W 26 kolejce lepszy okazał się od niej Strumyk, a kluczowy mecz z 11 czerwca w Zaczerniu dębiczanie również zdecydowanie przegrali (3:0).

 

Pomimo tego, że obie ekipy sportowo nie wywalczą już awansu, to niedzielny mecz powinien być atrakcyjny dla kibiców. Zarówno Czarni, jak i Wisłoka będą chciały bowiem zakończyć sezon efektowną wygraną. Początek spotkania o 17 w niedzielę.


Źródło: Magazyn Piłkarski

Zagraj w nową zabawę typerską. Powalcz o konsolę i gry piłkarskie!

Ilość komentarzy: 0  | dodaj swój komentarz: Oceń: oceń na 1 oceń na 2 oceń na 3 oceń na 4 oceń na 5     Ocena średnia: 6197644  
 
Tytuł:
Treść:
CAPTCHA Image
Przepisz kod z obrazka

 

 

Pozostałe aktualności
Futbol polski

Redakcja Magazynu Piłkarskiego