Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Zaloguj się
www.magazynpilkarski.pl Piłka nożna

Gerrard: Nikt w nas nie wierzył

Środa, 20 Czerwiec 2012 13:21
Gerrard: Nikt w nas nie wierzył
Kapitan angielskiej drużyny Steven Gerrard po awansie do ćwierćfinału Euro 2012 i pokonaniu 1:0 Ukrainy wypomniał mediom krytykę jego zespołu jeszcze przed turniejem. Pomocnik Liverpoolu był zadowolony, że reprezentacja odpowiedziała na różne zarzuty i obawy dobrą grą i promocją do najlepszej ósemki mistrzostw.

Gerrard nie ukrywa, iż cały zespół wiąże duże nadzieje z Waynem Rooneyem, licząc na jego instynkt strzelecki. - Wyszliśmy z tej grupy, trudnej grupy i naszym zamiarem było spróbować zwyciężyć - relacjonował kapitan Anglików. - Nikt w nas nie wierzył na początku, ale my nabieramy tempa jak idziemy naprzód. Występ z Ukrainą nie był fantastyczny, ale pracowaliśmy ciężko i uzyskaliśmy dobry rezultat. Gol Rooneya było tylko dostawieniem głowy, ale jeśli nadal będzie to robił, to czeka nas jeszcze długa droga. Byliśmy krytykowani w przeszłości, przyjmowaliśmy to, ale sami widzieliście reakcję. Nie jest miło być krytykowanym, ale musisz odpowiedzieć. Potrzeba trochę szczęścia, aby dobrze wypaść w takich rozgrywkach - stwierdził.

Bramkarz Joe Hart jest zdania, że jego zespół nie wszedł dobrze w mecz Francją, a już potem nabrał właściwego tempa. - Słyszeliśmy wsparcie tych wyjątkowych ludzi, wsparcie ludzi w domu, który nam dobrze życzyli i jesteśmy bardzo dumni - podziękował kibicom. - Wayne Rooney wrócił i strzelił gola w stylu Wayne'a Rooneya, ponieważ to jest taki typ piłkarza. Możemy osiągnąć to po co tu przyjechaliśmy. Przyjechaliśmy tu wygrywać mecze. Francja była trudnym początkiem, nie czuliśmy jeszcze, że możemy wygrać, a teraz zwyciężyliśmy w dwóch ostatnich meczach - tłumaczył.

Rooney odczuł ulgę po przełamaniu strzeleckiej niemocy. Triumf Anglików nad Ukraińcami, mimo pewnych kontrowersji, uznał za zasłużony. - Jestem zachwycony golem i zwycięstwem - zdradził. - To wspaniałe, bo nie zdobyłem bramki na turnieju od dłuższego czasu. Cały zespół był fantastyczny i dobrze się broniliśmy przy trudnej publiczności, ale zasłużyliśmy na zwycięstwo - podkreślił autor zwycięskiego gola.

Źródło: asinfo


Tagi:

Podziel się linkiem

Zagraj w nową zabawę typerską. Powalcz o konsolę i gry piłkarskie!

Ilość komentarzy: 0  | dodaj swój komentarz: Oceń: oceń na 1 oceń na 2 oceń na 3 oceń na 4 oceń na 5     Ocena średnia: 2.72  
 
Tytuł:
Treść:
CAPTCHA Image
Przepisz kod z obrazka

 

 

Pozostałe aktualności
Futbol polski

Redakcja Magazynu Piłkarskiego