Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Zaloguj się

Cracovia wygrała z Polonią Bytom 3-0

Poniedziałek, 02 Lipiec 2012 10:27

W meczu towarzyskim rozegranym w Krakowie pierwszoligowa Cracovia pokonała Polonię Bytom 3-0. Dwie bramki, w 14. i 25. minucie, strzelił napastnik Cracovii - Bartłomiej Dudzic, a trzecią Dawid Dynarek (70. minuta).

Cracovia: (I połowa) Miloš Budaković - Mateusz Żytko, Miloš Kosanović, Andraž Struna, Adam Marciniak - Marcin Budziński, Vladimir Boljević, Bruno Żołądź, Sebastian Steblecki, Krzysztof Danielewicz - Bartłomiej Dudzic. (II połowa) Marcin Skrzeszewski - Sławomir Szeliga, Dawid Dynarek, Krzysztof Nykiel, Marcin Biernat - Krzysztof Janus, Marián Jarabica, Bojan Puzigaća, Dawid Rupa - Krzysztof Kaliciak, Bartłomiej Niedziela.

Polonia Bytom: Marcin Cabaj (35 Juraj Baláž, 57 Mateusz Mika) - Piotr Kulpaka, Daniel Tanżyna (46 James Sinclair), Paweł Gamla (57 Kamil Grzybek), Krzysztof Michalak (74 Kamil Białkowski) - Paweł Alancewicz (46 Tomasz Harmata), Maksym Pokotyluk, Michał Cioch (46 Kamil Banaś), Przemysław Trytko, Kamil Białkowski (46 Przemysław Szkatuła) - Michał Płókarz (46 Kamil Walesa).

Źródło: Polonia Bytom, Cracovia,

Zagraj w nową zabawę typerską. Powalcz o konsolę i gry piłkarskie!

Ilość komentarzy: 18  | dodaj swój komentarz: Oceń: oceń na 1 oceń na 2 oceń na 3 oceń na 4 oceń na 5     Ocena średnia: 2.85

| dodał: zbc1  Środa, 10 Październik 2012 09:41