Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Zaloguj się

T-ME: Wisła miażdży w Krakowie Pogoń, Paweł Brożek w "klubie 100"

Sobota, 03 Maj 2014 23:05
T-ME: Wisła miażdży w Krakowie Pogoń, Paweł Brożek w

Piłkarze Wisły Kraków po serii ligowych niepowodzeń w końcu wrócili na drogę zwycięstwa i od razu zrobili to w wielkim stylu. "Biała Gwiazda" nie dała najmniejszych szans Pogoni Szczecin, zwyciężając aż 5:0 (3:0). Największym wygranym tego meczu jest jednak Paweł Brożek, który jako 27. piłkarz w historii dołączył do "klubu 100".

Od pierwszej minuty podrażniona ostatnimi niepowodzeniami Wisła ruszyła zdecydowanie do ataku, czym bardzo zaskoczyła "Portowców". Przełożyło się na gola, którego gospodarze strzelili już w 5 minucie spotkania, kiedy to po zamieszaniu w polu karnym na listę strzelców wpisał się Paweł Brożek, dla którego było to pierwsze od 16 grudnia ligowe trafienie.

Goście próbowali odpowiedzieć, jednak zanim się obejrzeli przegrywali już 2:0. Źle wybitą piłkę przejął na szesnastym metrze Wilde-Donald Guerrier i uderzeniem bez zastanowienia podwyższył prowadzenie.

Trzeci cios Wiślacy zadali jeszcze przed przerwą. W 28. minucie na akcję prawą stroną zdecydował się Emmanuel Sarki. Nigeryjczyk, który był bardzo aktywny w tym spotkaniu, dograł futbolówkę do ustawionego w polu karnym Semira Stilicia, a ten mierzonym, mocnym strzałem w samo okienko nie dał żadnych szans Radosławowi Janukiewiczowi, który już po raz trzeci musiał wyciągać piłkę z siatki.

Pogoń próbowała atakować, jednak robiła to bardzo nieporadnie. Bardzo słabo wypadł Patryk Małecki, dla którego dzisiejsza rywalizacja była  szczególna, bowiem "Mały" powrócił na stare śmieci.

Tuż po zmianie stron Wisła zadała kolejne dwa ciosy i ostatecznie ustaliła wynik dzisiejszej rywalizacji. Najpierw w 60 minucie Semir Stilić kapitalnym podaniem otworzył drogę do bramki Brożkowi, który z wielkim spokojem położył bramkarza, a potem technicznym strzałem strzelił swojego 99 ligowego gola. 120 sekund później Paweł Brożek mógł cieszyć się ze swojego setkego gola w polskiej Ekstraklasie, a zrobił to w bardzo efektowy sposób, dzięki czemu jego historyczne trafienie na długo zostanie w pamięci nie tylko samego zainteresowanego, ale także i kibiców, bowiem napastnik "Białej Gwizady" przelobował wysuniętego Janukiewicza z około ....40 metrów.  Tym samym dołączył do grona 26 piłkarzy, którzy mogą poszczycić się "100" goli w naszej lidze.

Wynik ostatecznie nie uległ już zmianie i Wisła wygrała na własnym terenie z Pogonią Szczecin 5:0. Dzieki wygranej podopieczni Franciszka Smudy zrównali się punktami z trzecim Ruchem Chorzów, natomiast "Portowcami" plasuje się na piątej lokacie, ze stratą jednego "oczka" do podium.

Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 5:0 (3:0)

Paweł Brożek (6', 60', 62'), Wilde-Donald Guerrier (12'), Semir Stilić (29')

Żółte kartki: Łukasz Burliga, Dariusz Dudka - Sebastian Rudol, Maciej Dąbrowski

Sędzia: Paweł Gil (Lublin)

Widzów: 4 198

Wisła Kraków: Michał Miśkiewicz - Łukasz Burliga (86. Fabian Burdenski), Michał Czekaj, Gordan Bunoza, Dariusz Dudka - Emmanuel Sarki, Michał Chrapek (84. Alan Uryga), Semir Stilic, Ostoja Stjepanovic, Wilde-Donald Guerrier (81. Tomasz Zając) - Paweł Brożek

Pogoń Szczecin: Radosław Janukiewicz - Sebastian Rudol, Maciej Dąbrowski, Hernani, Adam Frączczak - Takuya Murayama (46. Jakub Bąk), Maksymilian Rogalski (46. Takafumi Akahoshi), Pavle Popara, Bartosz Ława (57. Michał Walski), Patryk Małecki - Marcin Robak

Źródło: własne

Zagraj w nową zabawę typerską. Powalcz o konsolę i gry piłkarskie!

Ilość komentarzy: 71  | dodaj swój komentarz: Oceń: oceń na 1 oceń na 2 oceń na 3 oceń na 4 oceń na 5     Ocena średnia: 2.96

!!

Revolutional software XRumer 16.0 + XEvil 3.0 bypass ANY Captcha | dodał: anonimowy  Wtorek, 18 Lipiec 2017 23:31

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil": captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another categories of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. Good luck! XRumer20170718

New package XRumer 16.0 + XEvil 3.0 can break more than 8400 type of CAPTCHAs | dodał: anonimowy  Środa, 19 Lipiec 2017 04:57

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil": captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. See you later ;) XRumer20170718