Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Zaloguj się
www.magazynpilkarski.pl Piłka nożna

Ferie 2015 - gdzie jechać?

Poniedziałek, 29 Grudzień 2014 22:31
Ferie 2015 - gdzie jechać?

W roku 2015 ferie w Polsce potrwają od 19 stycznia do 1 marca. To czas, gdy dzieci mają dwa tygodnie wolnego od szkoły, a rodzice mogą sobie wziąć urlop w pracy i również odpocząć. W tym okresie mamy mnóstwo możliwości do aktywnego spędzenia tego czasu.Można go wykorzystać na wiele sposobów. Wszystko zależy od zasobności portfela, od własnych upodobań i przede wszystkim od tego, czy wyjazd spędzany jest z dziećmi. Najczęstszymi słowami w tym okresie są ferie narty. Jednak nie każdy spędza tak te dwa tygodnie wolnego. Mamy cztery propozycje, aby ten czas został w naszej pamięci na długo.

 

 

Wyjazd z dziećmi


Jak zdecydujemy się na rodzinny wyjazd z dziećmi musimy zastanowić się nad kilkoma rzeczami. Taka wyprawa musi być przystosowana do ich umiejętności i wieku. Najlepiej wybrać się do ośrodka, który oferuje pakiet zimowy dla rodzin z dziećmi. Wiele ośrodków zimowych oferuje nie tylko pełno atrakcji dla dorosłych ale również dla dzieci takie jak kuligi, czy wieczorne ogniska.

 

 

Wyjazd dla singli


Nie tylko całe rodziny z dziećmi mają wiele możliwości do spędzania tego czasu, coraz więcej zimowych ośrodków przygotowuje oferty dla singli. W Zakopanem jest możliwość pobytu w ośrodku, w którym można wybrać się na siłownię, uczestniczyć w kuligu, czy pójść na wieczorek zapoznawczy. Można również wyjechać w Bieszczady i poddać się naturze w samotności, odpocząć od tego całego miejskiego zgiełku.

 

 

Zima w mieście


Takie rozwiązanie jest dobre, gdy szef nie da nam wolnego bądź zasobność naszego portfela nie pozwala na wyjazd na narty. Zazwyczaj dla dzieci organizowane są tzw. półkolonie, na których dzieci uczą się i poznają świat, a także rozwijają swoje umiejętności. Dla tych, którzy nawet w mieście chcą spędzać ferie aktywnie otwarte są lodowiska.

 

 

Zima na plaży


Dla osób, których przeraża wizja -20°C temperatury jest idealna alternatywa spędzenia ferii zimowych w ciepłych krajach.

Każdy znajdzie coś dla siebie, aby ten wolny czas podczas zimowej pory spędzić jak najlepiej. Wystarczy przed rozpoczęciem się ferii zastanowić się na co możemy sobie pozwolić, co sprawi nam największą przyjemność i ze spokojem pakować się na rodzinny wyjazd w góry, na lodowisko, bądź na samotny wypad do ciepłych krajów.

Zagraj w nową zabawę typerską. Powalcz o konsolę i gry piłkarskie!


 

 

Pozostałe aktualności
Futbol polski

Redakcja Magazynu Piłkarskiego