Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Zaloguj się
www.magazynpilkarski.pl Piłka nożna

Milik bohaterem!

Środa, 15 Czerwiec 2016 12:32

pilka 3


Po miesiącach i tygodniach oczekiwań w końcu rozpoczął się turniej Euro 2016. Z grą naszej reprezentacji wiele osób wiązało spore nadzieje, a pierwszy mecz turnieju biało-czerwonych potwierdził, że nie bezpodstawnie. Mimo trudności w meczach sparingowych, pierwszy mecz turnieju w wykonaniu Polaków to koncertowo gra i wygrana 1-0.

 

 

Bohaterem meczu z całą pewnością został Arkadiusz Milik. To on zdobył zwycięskiego gola w drugiej połowie meczu, a już w pierwszej miał chyba najlepsza sytuacje meczu na zdobycie prowadzenia. Arkadiusz Milik wraz z Robertem Lewandowskim stanowią o sile ataku Polaków.

 

 

Zdobywca zwycięskiego gola generalnie jest znany wszystkim Polakom. Urodzony w 1994 roku w Tychach, dziś grający w Ajaxie czaruje na europejskich boiskach zdobywając coraz to więcej bramek. Coraz głośniej mówi się o transferze Milika do jednego z najlepszych klubów europejskich.

 

 

Jeszcze parę lat temu mało znany polski piłkarz, dziś staje się gwiazdą światowego formatu. Oprócz fakt, iż coraz lepiej radzi sobie na piłkarskim boisku, Milik staje się popularny jak niejeden celebryta. Samemu zainteresowanemu takki stan rzeczy prawdopodobnie raczej odpowiada. Dowodem na to może być choćby informacja sprzed miesiąca, która trafiała do mediów. Otóż Arkadiusz Milik postanowił odmienić swój samochód Audi A5 korzystając z tuningu renomowanej i znanej w świecie motoryzacji firmy brytyjskich braci Collns. Informacja ta szybko wypłynęła do mediów, co może wskazywać, iż Milikowi odpowiada być znaną i rozpoznawalną osobą.

 

 

Będąc kibicem polskiej drużyny narodowej, należy cieszyć się, iż biało - czerwoni w swych szeregach mają nową gwiazdę światowego formatu. Nie powinno też nikogo dziwić, iż Milika stać na tuning swojego samochodu, czy na inne drobne szaleństwa zarezerwowane dla osób legitymujących się odpowiednio dobrym przychodem. Chcąc zaoszczędzić na zakupie części samochodowych każdy może skorzystać z ofert ogólnie dostępnych, jak choćby na www.Czesciauto24.pl, jednak gwiazdy pokroju Milika czy Lewandowskiego z całą pewnością nie muszą liczyć się z kosztami napraw czy tuningu swoich samochodów.

 

 

Zagraj w nową zabawę typerską. Powalcz o konsolę i gry piłkarskie!


 

 

Pozostałe aktualności
Futbol polski

Redakcja Magazynu Piłkarskiego