Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Zaloguj się
www.magazynpilkarski.pl Piłka nożna

Emocje sportowe nie tylko na stadionie

Wtorek, 16 Sierpień 2016 12:25

Wielkimi krokami zbliżają się Igrzyska Olimpijskie, które odbywają się cyklicznie co 4 lata. Jest to kolejny powód do tworzenia nowych zakładów i obstawiania wygranych meczy. Jeśli jesteś pasjonatem tej rozrywki albo chcesz spróbować, nie czekaj tylko załóż konto internetowe, aby móc grać i emocjonować się wynikami turniejów.

 

 

Historii zakładów można się dopatrywać już w czasach starożytnych. W Cesarstwie Rzymskim obstawiano pieniądze na wygraną gladiatora lub ścigające się rydwany. W czasach współczesnych pierwsze wzmianki o zakładach znajdują się w Wielkiej Brytanii gdzie „bukmacherstwem" zaczęto nazywać prowadzenie ksiąg i zapisków handlowych, które były jednocześnie potwierdzeniem dla stworzenia zakładów.

 

 

Dopiero na wyspach zaczęły powstawać pierwsze oficjalne placówki, w których dokonywano zakładów sportowych. Obecnie typowanie wygranych jest jedną z najpopularniejszych form rozrywki i hazardu na całym świecie. Słowo „hazard" nawiązywało szczególnie do gier karcianych.

 

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich może być niebezpieczne i ryzykowne oraz prowadzić do uzależnień. Wszystko zależy od podejścia gracza. Jeśli nie obstawia wygranych na ślepo, ale naprawdę interesuje się tematem i wykupuje zakłady z głową jest to rozsądne. Problem dotyczy osób, które liczą na łut szczęścia i typują rozgrywki bez znajomości najważniejszych informacji.

 

 

Na czym polegają zakłady bukmacherskie? Najprościej mówiąc należy przewidzieć wynik końcowy pojedynków sportowych. Każdy zakład można wygrać w całości, w połowie lub przegrać, zwrócić i przegrać w połowie. Najpopularniejsi bukmacherzy na polskim rynku to między innymi Totolotek, Fortuna, STS, Millenium. Powstaje też mnóstwo serwisów w sieci umożliwiających obstawianie zakładów przez Internet.

 

 

Istnieją różne rodzaje zakładów. Najczęściej typuje się wynik danego meczu, zwycięstwo drużyny, ale też konkretnego zawodnika i remisu. W każdej dyscyplinie sportowej mogą to być inne zakłady. W tzw. „handicapach" wybiera się wygranego lub remis. Natomiast inną popularną formą są zakłady akumulacyjne, które polegają na obstawieniu kilku zakładów – jako jeden całościowy. Niestety wygrasz go tylko jeśli wszystkie opcje będą zwycięskie, ale stawka do zdobycia jest zdecydowanie wyższa.

 

 

Dzięki specjalnym kodom bonusowym możesz skorzystać z darmowego konta gracza, które upoważnia Cię również do pomnożenia kwoty wkładu własnego w wysokości 100% nawet do 200 złotych. Przy rejestracji ten bukmacher oferuje najlepsze opcje zakładów. Dodatkowo bet265 ma bardzo wysoką popularność w sieci, a także reputację wśród pasjonatów typowania meczy.


Tagi: stadion

Podziel się linkiem

Zagraj w nową zabawę typerską. Powalcz o konsolę i gry piłkarskie!


 

 

Pozostałe aktualności
Futbol polski

Redakcja Magazynu Piłkarskiego