Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Zaloguj się
www.magazynpilkarski.pl Piłka nożna

Piłka nożna w Polsce

Wtorek, 20 Wrzesień 2016 21:32

pilka 3

 

W naszej reprezentacji mogą być tylko zawodnicy, którzy posiadają obywatelstwo polskie. Powołuje ich natomiast tzw. „selekcjoner reprezentacji". W naszym kraju jej funkcjonowanie kontroluje zwłaszcza Polski Związek Piłki Nożnej. Aktualnie w składzie odpowiadającym za naszych piłkarzy znajduje się między innymi Adam Nawałka jako trener, jego zastępca Bogdan Zając, trener bramkarzy Jarosław Tkocz, trenerzy analitycy Hubert Małowiejski i Dawid Zajączkowski oraz fizjoterapeuta Bartłomiej Spałek, lekarz kadry Jacek Jaroszewski i rzecznik prasowy Jakub Kwiatkowski.

 

 

A jak mają się nasi zawodnicy po Euro i Olimpiadzie? Radzą sobie całkiem nieźle, można wręcz powiedzieć, że idą jak strzały i trafiają gola za golem. Chodź są na emigracji – nasi Polacy coraz lepiej radzą sobie na arenie światowej. Robert Lewandowski w tym sezonie strzelił już siedem bramek i dwa razy asystował innym graczom. Łukasz Teodorczyk zdobył sześć bramek nie będąc wcale gorszym od naszego kapitana. Kamil Wilczek ma na swoim koncie już dziewięć goli.

 

 

Ty też spróbuj swoich sił w piłce nożnej! Grasz ze znajomymi? Nie ukrywaj się i walcz dalej! Pamiętaj, również że w sporcie nie chodzi o to, aby wygrać lecz grać i idea współzawodnictwa, rozrywki i dużych ambicji zawsze jest bardzo ważna. Kody bonusowe - na wszystko znajdziesz w masowej ilości w Internecie, dlatego przed zakupem jakichkolwiek biletów na mecze, karnetów oraz wstępów na treningi i zajęcia sportowe poszukaj ich najpierw w sieci. Są to często opłacalne i bardzo korzystne promocje oraz rabaty. Możesz dzięki nim zaoszczędzić sporo pieniędzy, a to co Ci zostanie wykorzystać na zafundowanie sobie innych przyjemności.

 

 

Niestety nasi Polacy odchodzą do innych drużyn, które proponują zawodnikom bardzo duże wynagrodzenie oraz otwierają drogę na dalszą karierę zawodową. Grzegorz Krychowiak debiutował w barwach Paris-Saint-Germain, Paweł Dawidowicz w Vfl Bochum, Tomasz Kupich w Novara Calcio, Mariusz Stępiński do FC Nantes, a Mateusz Klich gra teraz w Twente Enschede. Piłka nożna jest jednym z najbardziej popularnych sportów. Na świecie ma bardzo dużo entuzjastów, fanów i zawodników.

 

 

Dzięki seo możesz wyszukać informacje na temat piłki nożnej nie tylko w Polsce, ale na całej kuli ziemskiej. Wystarczy, że w wyszukiwarkach internetowych wpiszesz jedną frazę, a zobaczysz najświeższe wiadomości o wszystkich uprawianych przez sportowców dyscyplinach.

Zagraj w nową zabawę typerską. Powalcz o konsolę i gry piłkarskie!


 

 

Pozostałe aktualności
Futbol polski

Redakcja Magazynu Piłkarskiego